Salón Klasika

Jsme moderní studio, které poskytuje komplexní služby zaměřené na hýčkání a rozmazlování klientek i klientů. Náš tým profesionálů se vždy postará o Vaše pohodlí, maximální spokojenost a dobrý pocit..

Krása nemá jasně danou definici, neexistuje pro ni žádné měřítko. Mění se v závislosti na kultuře, módě i vkusu jednotlivce. Celá tisíciletí po ní svým způsobem touží všechny ženy bez ohledu na věk, vzdělání, národnost nebo náboženské vyznání.

Pravidelné a správné ošetřovaní pleti včetně používání kvalitních, profesionálních a správně zvolených přípravků, odbornost a vzdělávání personálu, moderní a vědecky podložené postupy, přátelský přístup ke klientům a zároveň luxusní prostředí patří k základům péče v našem studiu.

Naše komplexní propojení kosmetických služeb, kavitace - neinvazivní liposukce, IPL, masáží,  kondičního cvičení, poradenství a prodeje  luxusní kosmetiky směřuje k jedinému cíli - pomoci dnes často dezorientovaným klientům (velký výběr produktů na trhu, nezkušenost) ve správném výběru, kde cílem není maskovat a zakrývat nedostatky, ale odhalovat příčiny problému a ty pak správnou a cílenou péčí eliminovat. 

Teprve potom bude Vaše pleť nejen krásná, ale především zdravá!

MUDr. Inna Horbačová

majitelka