IPL laser

Na čem je založeno ošetření IPL

Záblesk světla se zachytí v pigmentu vlasové foli-kuly, pigmentace, v cévce dojde k zahřátí a koa-gulaci, která se 7-10 dní vstřebává.

U fotorejuvenace dochází k řízenému termickému poškození spodní vrstvy, díky kterému dojde během 14 dní k nové tvorbě kolagenových vláken a kolagenu. IPL využívá technologie CMP "konstantní multi-puls" tzn. požadovaná energie, je udržena prakticky po celou dobu trvání pulsu, energie je kontro-lována a řízena speciální technologií, která má za následek nejvyšší účinnost ošetření s minimální bolestivostí. Flexibilita přístroje zároveň zvyšuje bezpečnost a kvalitu výsledků ošetření

IPL

IPL laser (intenzivní pulsní světlo), trvalé odstranění nežádoucích kosmetických vad: epilace, fotorejuvenace (omlazení), akné, pigmentace, cévní léze (rozšířené žilky), jizvy a strie, tetování. Přístroj HAIR REMOVE IPL byl speciálně vyvinut na kosmetické účely a ošetření pleti, včetně kosmetické permanentní epilace a fotorejuvenace. Přístroj pracuje jako tzv. intenzivní pulzní světlo (IPL), jehož efekt je založen na spektru o různých vlnových délkách. Tato technologie používáviditelných a bezpečných záblesků světla xenonového světelného zdroje. Viditelné světlo se na krystalu aplikátoru rozptýlí a projde jím na kůži, která má být ošetřena.

Trvalá epilace

Doporučený cyklus je 7-10 sezení po 4-6 týdenním intervalu. Energie světelného pulsu je absorbována pigmentem chloupku (melanin) a převedena do vlasového kanálku a folikulu, který se tak zahřeje na požadovanou teplotu a je permanentně zničen. Je velmi účinná kdekoliv na těle u žen i mužů. Důležité je nevynechat cyklus, protože jinak je třeba začít proceduru znovu.

Fotorejuvenance

Doporučený cyklus je 8 ošetření po 4 týdnech minimálně a vždy až po té, co je pleť dostatečně zregenerována. Permanentním poškozením původního kolagenu se podpoří tvorba vlastního kolagenu a dochází k vypnutí ochablých kolagenových vláken.

Ošetření by mělo být prováděno v intervalu 4 týdnů, obvykle se provádí 2-4 aplikace. Udržovací ošetření se doporučuje provést až za 3-6 měsíců.

Ošetření působí lehkou termickou difúzi, která stimuluje produkci nových kolagenových vláken. Pleť je regenerována směrem na povrch. Do 14 dnů je pleť jako nová - zjemní vrásky. Zpevnění kontur obličeje, projasnění barvy pleti, zvýšení odolnosti pleti.

Pigmentové skvrny

Obvykle 4 a více ošetření. Čím tmavší skvrna, tím vyšší účinek.

Akné

Ošetření je doporučeno každé 3-4 dny po dobu 4 týdnů, tzn. cca 8 ošetření. Při ošetření dojde k tepelnému zničení bakterií akné a je prove-deno rozbití protizánětlivých stavů a silně se podpoří hojení. Po této kúře se pleť vyhladí a zjemní se i jizvičky, které akné doprovázely.