Mezoterapie

Mezoterapie patří mezi metody omlazení pleti. Estetická mezoterapie je technika přímého injekčního zavádění účinných látek do kůže. Pokožka se tím revitalizuje a hydratuje, což se projeví větší elasticitou, pevností a znatelným vyhlazením povrchu. Samotné vpichy se provádí ultratenkou jehličkou po předchozí aplikaci anestetického krému, takže zákrok je velmi komfortní. Mezotrapie je vhodná u povadlé kůže tváří, čela, brady, krku, dekoltu nebo hřbetů rukou. Metoda mezoterapie, se nyní využívá i v péči o vlasy a tělo(celulitida).

CO JE MEZOTERAPIE

Při mezoterapii vpravíme do střední vrstvy kůže drobnými mikroinjekcemi směs kyseliny hyaluronové, vitamínů a dalších látek. Pleť pak zadržuje více vody, nastartují se hojivé procesy a tvorba kolagenu.

PROČ MEZOTERAPII

S přibývajícími roky kůže slábne, ubývá v ní kolagen, elastan a kyselina hyaluronová. Kolagen je zodpovědný zapružnost a pevnost pokožky. Kyselina hyaluronová na sebe váže vodu a pleť udržuje hydratovanou. Úbytek těchto látek je přirozený a  zodpovědný za povolenou, slabou a suchou kůži a za tvorbu vrásek. Mezoterapie do podkoží dostane kyselinu hyaluronovou, vitamíny a další látky, které pleť vyživí, vyhladí vrásky, hloubkově jí hydratují a nastartují tvorbu kolagenu.

MEZOTERAPIE NEBOLÍ

Mezoterapie je rychlá a bezbolestná. Provádí se v lokální anestezii. Před zákrokem použijeme znecitlivující krém, takže se bolesti nemusíte obávat.

Indikace k mezoterapii
 • dehydrovaná, unavená, ochablá pokožka
 • jemné vrásky
 • problematická pleť se sklony k akné
 • vypadávání vlasů (alopecie)
 • celulitida

ÚČINKY MEZOTERAPIE

 • revitalizace pleti obličeje, krku, dekoltu a rukou
 • vyhlazení vrásek obličeje, krku, dekoltu a rukou
 • podpora buněčného metabolismu
 • zpevnění a vyživení pokožky obličeje, krku, dekoltu a rukou
 • celulitida
 • vypadávání vlasů (alopecie)
 • červené žilky (kuperoz)

JAK MEZOTERAPIE PROBÍHÁ?

MEZOTERAPIE TRVÁ PODLE ROZSAHU OŠETŘOVANÉ PLOCHY 40–60 MINUT.

Mezoterapie probíhá injekčním zaváděním účinných látek přímo do povrchových vrstev pokožky. Složení aplikovaných roztoků se liší podle toho, co je cílem ošetření. Obsahují kyselinu hyaluronovou, vitamíny, aminokyseliny a stopové prvky tolik potřebné pro naši pokožku. Nemusíte se bát bolestivosti zákroku. Jedná se jen o velmi málo invazivní metodu. Přesto může být injekční aplikace nepříjemná. Chcete-li se tomu vyvarovat, nechte si před zákrokem nanést anestetický krém, díky kterému bude celé ošetření ještě komfortnější.

DLOUHÁ REKONVALESCENCE NENÍ NUTNÁ

Bezprostředně po ošetření je pokožka lehce zarudlá, to ale po několika hodinách mizí. Mohou se objevit malé stroupky či miniaturní modřinky, ty se ale brzy vstřebají. Po zákroku není nutná nijak zvlášť velká obezřetnost. Po 48 hod si můžete na pleť nanést make-up. Doporučuje se však ošetřovanou část těla nevystavovat slunečnímu záření alespoň 1-2 dny od zákroku. Pleť vhodně chraňte krémy s vysokým faktorem.

Aplikace není jednorázová, zpravidla se opakuje 2 - 6 - 8 krát k dosažení optimálních výsledků. Interval mezi jednotlivými sezeními je 2 - 4 týdny (dle typu použitého přípravku). Udržovací ošetření je možné provádět již v kratších intervalech individuálně dle vaší potřeby. Doporučuje se opětovná aplikace jednou ročně.

DÉLKA TRVÁNÍ ÚČINKU MEZOTERAPIE

Pokud mezoterapeutický roztok obsahuje kyselinu hyaluronovou, je výsledek vidět ihned po prvním ošetření. Efekt ošetření vydrží zhruba rok. Ideálních výhledků dosáhujeme, pokud první aplikaci opakujeme.

Na mezoterapii používáme účinná séra zn. GIGI:
MesoActive
CLINICAL SKINCARE
RUTINEL ANTI-REDNESS

Plné a aktivní sérum pro profesionální použití v kosmetickém salonu. Obsahuje glykosaminoglykany, které udržují pevnou a rovnoměrnou strukturu pokožky. Brání přirozené aktivitě enzymů, které znehodnocují a ničí kolagenová vlákna v pokožce a dodává pleti vitální a vláčný vzhled. Obsahuje také extrakt z řas na ochranu citlivé pokožky a zklidnění zarudnutí. Pleť je po ošetření projasněná, zdravá a plná vitality. Vhodné pro všechny typy pleti a věkové kategorie.

Složení: Voda, Sorbitol, Glykosaminoglycans, Ascophyllum Nodosum Extract, Asparagopsis Armata Extract, Sodium Methylparaben, Potassium Sorbate. Pouze k vnějšímu použití, pro profesionální použití, bez parfemace, bez alergenů.

MesoActive
CLINICAL SKINCARE
SILIPRO

Plné a aktivní sérum pro profesionální použití v kosmetickém salonu. Obsahuje hydroxyprolin v kombinaci s organickým křemíkem. Toto jednorázové sérum posiluje síť kolagenových vláken, zabraňuje ztrátě pružnosti, která způsobuje pokles kůže v čelistní oblasti a zachovává vitální a vláčný vzhled. Vhodné pro všechny typy pleti a věkové kategorie.

Složení: Voda, Butylen Glycol, Methylsilanol Hydroxyproline Aspartate, Sodium Benzoate

Pouze k vnějšímu použití, pro profesionální použití, bez parfemace, bez alergenů.

MesoActive
CLINICAL SKINCARE
BRV.HA.LIFT

Plné a aktivní sérum pro profesionální použití v kosmetickém salonu. Toto jednorázové sérum obsahuje kyselinu hyaluronovou v nízké molekulové hmotnosti, která dodává okamžitou a dlouhotrvající hydrataci. Posiluje a udržuje přirozenou hydrataci pokožky a vyhlazuje jemné vrásky a předchází jejich tvorbě. Vhodné pro všechny typy pleti a věkové kategorie.

Složení: Voda, Sodium Hyaluronate, Phenoxyethanol.

Pouze k vnějšímu použití, pro profesionální použití, bez parfemace, bez alergenů.

MesoActive
CLINICAL SKINCARE
ANTI-AGING COCTAIL

Plné a aktivní sérum pro profesionální použití v kosmetickém salonu. Toto sérum obsahuje koktejl aminokyselin (hydroxyprolin), organického křemíku, 

kyseliny hyaluronové v nízké molekulové hmotnosti a peptidů, které omezují pohyb svalů a vyhlazují mimické vrásky. Tento koktejl zlepšuje hydrataci, posiluje kolagenová vlákna a ochrannou bariéru, vyhlazuje strukturu pleti a minimalizuje jemné vrásky. Vhodné pro všechny typy pleti a věkové kategorie. Složení: Voda, Butylen Glycol, Methylsilanol Hydroxyproline Aspartate,Sodium Methylparaben,Sodium Benzoate,Hyaluronic Acid, Silanetriol, , Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Palmitoyl Hexapeptide-19.

Pouze k vnějšímu použití, pro profesionální použití, bez parfemace, bez alergenů.